Čas na serveru 19:00:18

Karel Špillar
Toaleta

Id: 190203

Toaleta

  •  / Toaleta / Karel Špillar
  •  / Toaleta / Karel Špillar
  •  / Toaleta / Karel Špillar

pastel/papír, rozměr ve výřezu 51 x 44 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2050x

Vyvolávací cena:

15 500