Čas na serveru 23:15:22

Slavoj Štok
Rybáři na Capri

Id: 46206

Rybáři na Capri

  •  / Rybáři na Capri / Slavoj Štok

olej/karton, rozmě 26 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky v malbě, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2659x

Vyvolávací cena:
1 200

1 900