Čas na serveru 12:16:17

Karel Toman
Kostelík

Id: 41513

Kostelík

  •  / Kostelík / Karel Toman
  •  / Kostelík / Karel Toman
  •  / Kostelík / Karel Toman

akvarel/papír, rozměr 57 x 42 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4094x

Vyvolávací cena:
300

2 033