Karel Vaca
Divertimento II
Id: 499303
olej/překližka, rozměr 48 x 33,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové
zobrazeno: 518x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
12 000 Kč
2024,05-1,14,20,56,00
minimální příhoz 500 Kč