Čas na serveru 04:07:35

Karel Vaca
Kompozice

Id: 60809

Kompozice

  •  / Kompozice / Karel Vaca
  •  / Kompozice / Karel Vaca
  •  / Kompozice / Karel Vaca
  •  / Kompozice / Karel Vaca

tempera/papír, rozměr ve výřezu60 x 48 cm, signováno vpravo dole, list v minulosti přeložen viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše v původním stavu

zobrazeno: 2264x

Vyvolávací cena:

16.1.2017, 20:51:00

16.1.2017 20:47 3 500 Kč