Čas na serveru 06:53:07

Karel Vaca
Noční město

Id: 49701

Noční město

  •  / Noční město / Karel Vaca
  •  / Noční město / Karel Vaca
  •  / Noční město / Karel Vaca
  •  / Noční město / Karel Vaca
  •  / Noční město / Karel Vaca
  •  / Noční město / Karel Vaca

olej/plátno, rozměr 85 x 70 cm, signatura a popis na zadní straně, lokálně poškazená malba, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1847x

Vyvolávací cena:
12 500

28 000