Čas na serveru 01:58:55

Karel Valter
Tichý den

Id: 41004

Tichý den

  •  / Tichý den / Karel Valter
  •  / Tichý den / Karel Valter
  •  / Tichý den / Karel Valter

polymer/sololit, rozměr 24 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, na zadní straně autorský popis, zaskleno, rámováno, výborný dobrý stav

zobrazeno: 2874x

Vyvolávací cena:

15 500