Čas na serveru 14:40:44

Karel Valter
U řeky

Id: 491339

U řeky

  •  / U řeky / Karel Valter
  •  / U řeky / Karel Valter
  •  / U řeky / Karel Valter

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 22 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 259x

Vyvolávací cena: