Čas na serveru 15:35:27

Karel Valter
Zahrada v noci

Id: 283901

Zahrada v noci

  •  / Zahrada v noci / Karel Valter

tempera/sololit, rozměr 27,5 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 1057x

Vyvolávací cena:

14 500

2021,01-1,18,19,41,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu