Čas na serveru 22:42:01

Karel Valter
Zahrada v noci

Id: 283901

Zahrada v noci

  •  / Zahrada v noci / Karel Valter

tempera/sololit, rozměr 27,5 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 1638x

Vyvolávací cena:

15 500