Čas na serveru 11:32:32

Karl Hayd
U pobřeží

Id: 218501

U pobřeží

  •  / U pobřeží / Karl Hayd
  •  / U pobřeží / Karl Hayd
  •  / U pobřeží / Karl Hayd

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz původně malován na dvou kusech plátna, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4545x

Vyvolávací cena:

15 500