Čas na serveru 19:49:36

Kolektiv autorů
AVU Praha 1990

Id: 397005

AVU Praha 1990

  •  / AVU Praha 1990 / Kolektiv autorů

litografie/papír, soubor 16 děl, rozměr listu 100 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, věnováno jedním z autorů (K.Nepraš) ministru kultury PhDr. Jindřichovi Kabátovi. Společné dílo vytvořeno u příležitosti kompletní výměny přednášejících na pražské AVU v roce 1990. Zmiňovaných 16 autorů se stalo prvními představiteli porevoluční AVU.

zobrazeno: 1897x

Vyvolávací cena:

8 000