Čas na serveru 07:26:16

Koloman Sokol
Dvě figury z Kaburaby

Id: 233308

Dvě figury z Kaburaby

  •  / Dvě figury z Kaburaby / Koloman Sokol

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 22,5 cm, značeno vpravo nahoře s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen znalecký posudek posudek Mgr. Zsófie Kiss- Szemán

zobrazeno: 1572x

Vyvolávací cena: