Čas na serveru 03:10:51

Kristian Kodet
Anděl

Id: 509301

Anděl

  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet

olej/papír, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem

zobrazeno: 1928x

Vyvolávací cena:
7 500

31 000