Čas na serveru 12:19:30

Kristian Kodet
Anděl

Id: 509301

Anděl

  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet

olej/papír, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem

zobrazeno: 457x

Vyvolávací cena:
7 500

15 000

2024,06-1,24,20,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu