Čas na serveru 17:13:48

Kristian Kodet
Hlava

Id: 433102

Hlava

  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 44 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 458x

Vyvolávací cena:

13 600