Čas na serveru 22:34:10

Kristian Kodet
Naděje

Id: 399004

Naděje

  •  / Naděje / Kristian Kodet
  •  / Naděje / Kristian Kodet
  •  / Naděje / Kristian Kodet
  •  / Naděje / Kristian Kodet

olej/karton, rozměr ve výřezu 25,5 x 12,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1153x

Vyvolávací cena:

26 000