Čas na serveru 04:04:59

Kristian Kodet
Postava

Id: 371601

Postava

  •  / Postava / Kristian Kodet
  •  / Postava / Kristian Kodet
  •  / Postava / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr malby 20 x 15,5 cm, značeno a datováno 80 vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vzácná raná práce

zobrazeno: 2145x

Vyvolávací cena:

22 000