Čas na serveru 10:53:19

Kristian Kodet
Ptáček

Id: 405001

Ptáček

  •  / Ptáček / Kristian Kodet
  •  / Ptáček / Kristian Kodet
  •  / Ptáček / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 7590x

Vyvolávací cena:

35 700