Čas na serveru 11:56:03

Kristian Kodet
Stesk

Id: 411302

Stesk

  •  / Stesk / Kristian Kodet
  •  / Stesk / Kristian Kodet
  •  / Stesk / Kristian Kodet
  •  / Stesk / Kristian Kodet

olej/karton, rozměr ve výřezu 63,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno (vznik 2023)

zobrazeno: 8285x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 50