Čas na serveru 06:47:00

Kulhánek
Karbaníci

Id: 461202

Karbaníci

  •  / Karbaníci /  Kulhánek
  •  / Karbaníci /  Kulhánek
  •  / Karbaníci /  Kulhánek

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 1615x

Vyvolávací cena:

11 000