Ladislav Karoušek
Krajina
Id: 502505
olej/plátno, rozměr 60 x 69 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 106x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč
2024,05-1,13,20,42,00
minimální příhoz 500 Kč