Čas na serveru 00:49:26

Ladislav Karoušek
Máj 63

Id: 201103

Máj 63

  •  / Máj 63 / Ladislav Karoušek

malba/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na původním rámování

zobrazeno: 2546x

Vyvolávací cena:

36 500