Čas na serveru 22:08:49

Ladislav Karoušek
Romantický

Id: 255304

Romantický

  •  / Romantický / Ladislav Karoušek

olej/plátno, rozměr 38 x 71,5 cm, značeno s datací vlevo dole, na zadní straně blindrámu popis výstav daného obrazu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1502x

Vyvolávací cena:

19 000