Čas na serveru 05:58:38

Ladislav Karoušek
Tání pod městem

Id: 393402

Tání pod městem

  •  / Tání pod městem / Ladislav Karoušek

olej/plátno, rozměr 70 x 59 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1966x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 54