Čas na serveru 08:53:54

Ladislav Novák
Bez názvu

Id: 1349

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Ladislav Novák

kombinovaná technika/froasáž, rozměr 29,5 x 20,7 cm, signováno vpravo dole ligaturou, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3311x

Vyvolávací cena:

28.8.2014, 20:28:00

27.8.2014 22:29 5 500 Kč