Čas na serveru 07:39:17

Ladislav Novák
Letní motiv

Id: 795

Letní motiv

  •  / Letní motiv / Ladislav Novák

alchymáž/papír, rozměr 41,5 x 59 cm, signováno uprostřed dole značkou, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1847x

Vyvolávací cena:

7 500