Čas na serveru 17:25:52

Ladislav Pejchl
Bretaň

Id: 204251

Bretaň

  •  / Bretaň / Ladislav Pejchl
  •  / Bretaň / Ladislav Pejchl
  •  / Bretaň / Ladislav Pejchl

malba/sololit, rozměr 57 x 80 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1243x

Vyvolávací cena:
600

6 000