Čas na serveru 08:39:48

Ladislav Zívr
Améba

Id: 496205

Améba

  •  / Améba / Ladislav  Zívr
  •  / Améba / Ladislav  Zívr
  •  / Améba / Ladislav  Zívr

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 60x

Vyvolávací cena:

3 800

2024,05-1,14,19,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu