Ladislav Zívr
Améba
Id: 496205
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 60x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
2024,05-1,14,19,42,00
minimální příhoz 100 Kč