Čas na serveru 04:02:42

Leon Augustin Lhermitte
Podvečerní návrat

Id: 147517

Podvečerní návrat

  •  / Podvečerní návrat / Leon Augustin Lhermitte

olej/plátno, rozměr 54,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 4362x

Vyvolávací cena:
40 000

210 000

Příhozy: 55