Čas na serveru 05:10:30

Leoš Suchan
Barokní hádanka (studie VIII)

Id: 469303

Barokní hádanka (studie VIII)

  •  / Barokní hádanka (studie VIII) / Leoš Suchan

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 2039x

Vyvolávací cena:
7 000

21 000