Čas na serveru 00:17:32

Lev Šimák
Odklízení sněhu

Id: 480501

Odklízení sněhu

  •  / Odklízení sněhu / Lev Šimák

olej/plátno, rozměr 50 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6988x

Vyvolávací cena:

3 800