Čas na serveru 07:40:15

Lev Šimák
Sázava u Iváně

Id: 246601

Sázava u Iváně

  •  / Sázava u Iváně / Lev Šimák

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 1903x

Vyvolávací cena:
3 800

15 300