Čas na serveru 16:42:19

Lev Šimák
Vlak v dáli

Id: 351809

Vlak v dáli

  •  / Vlak v dáli / Lev Šimák
  •  / Vlak v dáli / Lev Šimák
  •  / Vlak v dáli / Lev Šimák

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 43 cm, značeno vlevo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1483x

Vyvolávací cena:

3 900