Čas na serveru 01:17:45

Luděk Marold
Dívčí dostihy

Id: 14505

Dívčí dostihy

  •  / Dívčí dostihy / Luděk Marold

akvarel/kvaš/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen odborný posudek Doc. PhDr. Marie Mžykové, CSc., ze kterého vyplývá, že "jde o přesvědčivě podanou scénu, vytvořenou v intencích naturalismu, dílo nelze chápat jako pouhou reportáž, opírající se fotografickou momentku z dostihů, ale naopak jde o promyšlenou kompozici mající zaujmout i pobavit diváka"

zobrazeno: 4020x

Vyvolávací cena:
11 000

51 000