Čas na serveru 00:35:03

Ludmila Jiřincová
Hortensie

Id: 467201

Hortensie

  •  / Hortensie / Ludmila Jiřincová

olej/karton, rozměr ve výřezu 40,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 426x

Vyvolávací cena:
7 000

35 000