Čas na serveru 01:03:09

Ludmila Jiřincová
Konvolut 4 kusů

Id: 461003

Konvolut 4 kusů

  •  / Konvolut 4 kusů / Ludmila Jiřincová

Kámen raněný trnem: litografie/papír, rozměr listu 33 x 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, publikováno v knize Jan Noha - Slovo mé, prostři se, Praha 1944, Motiv lásky: lept/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, Růže s rosou: zrnkový lept/papír, rozměr listu 29,5 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, volně loženo, Dívka na vlnách: litografie/papír, rozměr listu 26,5 x 24,5 cm, značeno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 761x

Vyvolávací cena:

2 300