Čas na serveru 05:34:19

Ludmila Jiřincová
Květinové zátiší

Id: 432601

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Ludmila Jiřincová

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1259x

Vyvolávací cena:

44 000