Čas na serveru 12:39:50

Ludmila Jiřincová
Hradec Králové

Id: 84602

Hradec Králové

  •  / Hradec Králové / Ludmila Jiřincová

litografie/papír, velikost tisku 27,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2871x

Vyvolávací cena:
800

1 100