Čas na serveru 12:14:09

Pod Tatrami

Id: 131501

Pod Tatrami

  •  / Pod Tatrami /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 65 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu i v malbě

zobrazeno: 2599x

Vyvolávací cena:

7 500