Čas na serveru 02:50:04

Ludvík Jelínek
Stará kavárna

Id: 1722

Stará kavárna

  •  / Stará kavárna / Ludvík Jelínek

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 32, původní stav, oděrky na rámu

zobrazeno: 2079x

Vyvolávací cena:
700