Čas na serveru 21:45:04

Ludvík Kuba
Kytice

Id: 34805

Kytice

  •  / Kytice / Ludvík Kuba
  •  / Kytice / Ludvík Kuba
  •  / Kytice / Ludvík Kuba

olej/karton, rozměr 59 x 45 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5861x

Vyvolávací cena:
7 500

24 500