Čas na serveru 14:43:19

Ludvík Kuba
Město na břehu

Id: 99

Město na břehu

  •  / Město na břehu / Ludvík Kuba

olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 21 x 27 cm, signováno LD, původní stav

zobrazeno: 5089x

Vyvolávací cena:
18 000

32 000