Čas na serveru 21:16:44

Ludvík Kuba
Na říčce

Id: 234803

Na říčce

  •  / Na říčce / Ludvík Kuba
  •  / Na říčce / Ludvík Kuba
  •  / Na říčce / Ludvík Kuba

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4626x

Vyvolávací cena:

19 000