Čas na serveru 15:30:00

Ludvík Vacátko
Návrh na plakát

Id: 77502

Návrh na plakát

  •  / Návrh na plakát / Ludvík Vacátko

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 55,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1151x

Vyvolávací cena:

2 800