Čas na serveru 16:41:01

Ludwig Dill
Rybáři v přístavu

Id: 123701

Rybáři v přístavu

  •  / Rybáři v přístavu / Ludwig Dill

olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz v minulosti restaurován, na několika místech lokálně poškozená malba, novodobě rámováno

zobrazeno: 1787x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 63