Čas na serveru 04:50:13

Marcel Krasický
Trojspřeží

Id: 61306

Trojspřeží

  •  / Trojspřeží / Marcel Krasický

olej/plátno, rozměr 71 x 80 cm, signováno vpravo dole, poškozený novodobý rám, malba značně zašpiněna

zobrazeno: 2278x

Vyvolávací cena:
1 200

1 600