Čas na serveru 18:28:41

Marie Čermínová - Toyen
Akt

Id: 420507

Akt

  •  / Akt / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1756x

Vyvolávací cena:

10 000