Čas na serveru 02:26:55

Marie Čermínová - Toyen
Chlapec s hvězdami

Id: 355101

Chlapec s hvězdami

  •  / Chlapec s hvězdami / Marie Čermínová - Toyen

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty viz zadní strana

zobrazeno: 59705x

Vyvolávací cena:

57 000

Účastníci: 18