Čas na serveru 17:09:40

Marie Čermínová - Toyen
Cyklus Střelnice - kočka

Id: 69002

Cyklus Střelnice - kočka

  •  / Cyklus Střelnice - kočka / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

zobrazeno: 2717x

Vyvolávací cena:

17 000

Příhozy: 50