Čas na serveru 17:13:13

Marie Čermínová - Toyen
Dětská stavebnice

Id: 356308

Dětská stavebnice

  •  / Dětská stavebnice / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole s datací v tisku i vlastnoručně, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena kopie potvrzení o přednostním vydání včetně čísla listu

zobrazeno: 4862x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 51