Čas na serveru 02:06:02

Marie Čermínová - Toyen
Dětská stavebnice

Id: 392701

Dětská stavebnice

  •  / Dětská stavebnice / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 41,5 cm, značeno a datováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3174x

Vyvolávací cena:

33 500